Powered By Blogger

2011. június 6., hétfő

última

mindazoknak, akik hallottak a spanyolországban történő dolgokról, és érdekli is őket.
itt néhány kép az el sol terén felállított ellenálló táborról. gyönyörű az egész.
mindenki kedves, nyugodt, eltökélt, kulturált. szervezett és békés és értelmes.
mint egy kis város a nagyban, van könyvtáruk, kocsmájuk, utcáik és étkezdéik. 
lelkesedésük. én is aláírtam egy petíciót, csak, hogy tudjátok, veletek vagyok.








 ha jön a rendőrség, tegyetek úgy, mintha szőlőt ennétek.
(ez ugyanis egy ünnephez kötődik, amit mindig ezen a téren csinálnak.
nehogy kiverjék őket onnan, ahogy párszor már megpróbálták)



 mmm

 kedveseim


 caixaforum

kívülről.

azt hiszem, egy darabig, valószínűleg jó hosszú ideig ez lesz az utolsó bejegyzés.
köszönöm a kommenteket meg a figyelmet.


Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése