remek rajzóra. a legjobb modellel, akivel valaha találkoztunk..
és még valami. lehet, hogy az már a felnőttkor végleges határa, amikor az ember olyasmit is megcsinál magától, amit korábban csak azért tett meg, hogy ne nyaggassák?!
valószínűsítem, hogy nem; ennek ellenére a büszkeségem tört darabokra, amikor végre tényleg elmentem, és egyedül kértem a patikában köhögés elleni gyógyszert. és azt már meg sem említem, hogy két napja dokinál is voltam, persze feleslegesen, de a gesztus!! (mert a köhögés nem betegség, a láz nem abnormális és az éhséget meg sem érezzük.) a büszkeségem, amit dédelgetek, de mindig rájövök, hogy csak a bajt hozza rám. ami két hét után sem múlik el magától, annak segíteni kell.
öregszem, na (-;