Powered By Blogger

2011. március 23., szerda

ESAD week

nyílt nap egész héten az egyetemen, vele együtt egy éppen kapóra jövő elmaradt rajzóra.
azért a rinocéroszt nem ússzuk meg.
mindenhol kiállítások, egy-két előadás és gimnazisták pusztító hordái.

 ez a csodálatos, mélyértelmű installáció várja a látogatókat a kertben (-:

 vizkom szakosok asszem animációs feladatához készült

 ez az ékszer stand. jobb nektek, hogy nem látjátok közelről.

 belsőépítészek

 ez meg asszem a leghosszabb portugál szó (de lehet hogy nem jelent semmit)

 elkötelezett híve vagyok az uzsonnának

ez a fény a víz felől jött

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése