Powered By Blogger

2011. március 11., péntek

posztszkriptum

a miguel da bombarda utcán csomó meglepetés várja az embert.
(ez a város 'artsy' negyede.) tele van galériákkal, szuper üzletekkel és egy alternatív shoppincenterrel, ahol second-hand-üzletek, kortás ékszer és designboltok váltják egymást. like.
mindenhol street art. (azt hiszem, már posztoltam egy nagy fehér falat, amin gigantikus szürke alakok törnek előre kézenfogva.) az utca szomszédságában van egy furcsa ház, valamikor gyönyörű villa volt, most kiállítások és talán koncertek, vetítések laknak benne. meglepő, valószerűtlen élmény.

remek ebédünk (ami pato de arroz, kacsás rizs volt) desszertje. a tulaj szerint crema de leche, de a wikipedia szerint az simán sűrített tej. úgy képzeljétek el, mint a créme brulée csak citromhéjjal.


kirakat a bombardán

a kiállítás-ház belseje























ez még itt a bombarda végén volt.
hogy ne legyen olyan sima ügy- ez nem festék, hanem moha.
ahol világos, ott valahogyan visszaszedte a növényt a vakolatról.
erőszakra utaló nyomok nincsenek.



 szoba, festő



 griff



Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése