eddig nem értettem azt a rengeteg jelmezboltot a városban, ami főleg a gyerekek színes és giccses dolgok iránti rajongására épít. most sem, de legalább látom, hoyg ez egy létező igény.
reggel több száz óvodás sétált el az ablakunk alatt, hosszú tömött sorokban. olyan sokan voltak, hogy rendőri biztosítást kellett hozzájuk hívni (bár ezen a képen ez nem látszik, de ha akarjátok, tudom bizonyítani).
a ruhájuk meg, gondolom, egy ehhez hasonló üzletből származik.
tockost annak a szülőnek, aki hellokittynek öltözteti a gyerekét!
a képet még korábban lőttem, akkor még mit sem sejtve a rideg valóságról.




Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése