Powered By Blogger

2011. március 3., csütörtök

munkavan, partvan

 holdbéli táj az asztalomon

 lírai modellek

 világítótorony a mólónál
(ez közel van hozzánk)

beugró a mólónál. ha a hullámok szelídek, az a háromszor három lyuk (amit, ha erősen nézitek, láthattok középen) finom susogó-sziszegő hangot ad. éjjel elég sírontúli. viszont ha a hullámok elég erősek, ciklusonként köp egyet és szökőkúttá változik. akárki ötlete volt, vállveregetés jár érte.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése