Powered By Blogger

2011. március 18., péntek

ismeretlenekkel vetkőzni a parton,

hogy aztán mind ugyanabba az irányba elkezdjetek húzni egy mázsásnak tűnő valamit.
valójában habkönnyű. aztán leérni a partra. nekimenni a vadaknak.
az oktató azt üvölti: gogogo! nem könnyű. közben folyamatosan azon küzdök, hogy negyvenötkilósan talpon maradjak, pláne hogy még egy deszkát is meg kell tartanom.
remélem legközelebb is leszek olyan hülye, hogy elmenjek. érdemes pokolra menni. egyszer sikerült felállnom.


Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése