először is: mikor láttatok utoljára bőrtalpú cipőt?
(nem helyi sajátosság, csak úgy eszembe jutott..)
aztán. egy barát bevitt minket ma egy villámkoncertre.
a zenekar remek, egy rendkívül szép, jó humorú énekessel és két-három remek zenésszel.
oquestrada.
http://www.youtube.com/watch?v=jfjkhIhv9Ig&feature=related
2011. március 21., hétfő
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)



Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése