délután séta.
van ez a park matosinhos-ban, ami nagyjából a városliget, vagy talán inkább a margitsziget megfelelője.
csak sokkal nagyobb és változatosabb. ezen a napos, meleg vasárnapon irdatlan mennyiségű ember volt kint, és mégsem volt tömeg. valahogy volt elég hely mindenkinek.
ez egy szellős ország.
vízipavilon
ez a gyönyörű, csillámló kövük van mindenhol, főleg a lábazatoknál és ablakoknál használják.
nem görögország
nem japán
nem madagaszkár











Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése