Powered By Blogger

2011. március 20., vasárnap

parque da cidade

napoztunk, megint! remélem ez most már így marad. a bőröm sóvárog a napsütés után.
délután séta.
van ez a park matosinhos-ban, ami nagyjából a városliget, vagy talán inkább a margitsziget megfelelője.
csak sokkal nagyobb és változatosabb. ezen a napos, meleg vasárnapon irdatlan mennyiségű ember volt kint, és mégsem volt tömeg. valahogy volt elég hely mindenkinek.
ez egy szellős ország.




vízipavilon

 ez a gyönyörű, csillámló kövük van mindenhol, főleg a lábazatoknál és ablakoknál használják.

 nem görögország


 nem japán

nem madagaszkár

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése