dél körül béreltünk két szuper bringát. nagyon jó volt tekerni, irtóra hiányzott.
ahhoz kicsit drága, hogy mindennap csináljam, de jó lenne többször.
gaia oldalon nagyon szép strand van, hosszú, homokos, szerencsére még elég üres. a víz bitang hideg.
nem fogjátok elhinni, de a parton van egy közmosoda, ami az, aminek hangzik: egy nagy négyszögletes csarnok, benne egy hatalmas medencével. oda járnak az asszonyok mosni. kézzel. aztán van a parton egy bonyolult szerkezet, ami teregetésre szolgál, csövek és kötelek átláthatatlan szövevénye.
délután még egy kis csill a városban.
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)





Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése