utána a portoi egyetem matek szakos tunája játszott (ami az egyetemi diákzenekar. meglepően aktív az iskolai szociális életük. és jó zenészek, vagy legalábbis jól játszottak! többnyire portugál, brazil és spanyol hagyományos dalokat- hogy kell ezt helyesen magyarul mondani? nem népdal, de nem is újfolk vagy pop... szóval olyan dalok, amiket mindenki ismer.)
borunk
az alsó szint bejárata
fado a galérián
tuna








Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése