Powered By Blogger

2011. március 16., szerda

tegnap este

fado a galerie de paris-ban.
utána a portoi egyetem matek szakos tunája játszott (ami az egyetemi diákzenekar. meglepően aktív az iskolai szociális életük. és jó zenészek, vagy legalábbis jól játszottak! többnyire portugál, brazil és spanyol hagyományos dalokat- hogy kell ezt helyesen magyarul mondani? nem népdal, de nem is újfolk vagy pop... szóval olyan dalok, amiket mindenki ismer.)

 borunk

 az alsó szint bejárata


 fado a galérián


tuna

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése