az a piros-sárga kávézó rendezett egy filmfesztivált, ahol a versenyzőknek 24 órájuk volt elkészíteni egy filmet, megadott témában (azért ezt nem vették olyan szigorúan, a felhozatalt elnézve)
nagyon vegyes minőségűek voltak, de volt egy-két nagyon vicces (jó értelemben).
aztán egy smix smax smux nevű banda játszott (mindez még mindig a vadbarokk teatro circo nagytermében).
este kis munka, hétfőn leadások.
javaslom a következő bkv-sztrájk témájául:
óceánt minden aluljáró végére!
fitt lakótárs





Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése