Powered By Blogger

2011. március 14., hétfő

amit tegnap lusta voltam feltenni

a hétvégénk remek volt, szombaton meglepetésszerűen újra le (fel) mentünk Bragába.
az a piros-sárga kávézó rendezett egy filmfesztivált, ahol a versenyzőknek 24 órájuk volt elkészíteni egy filmet, megadott témában (azért ezt nem vették olyan szigorúan, a felhozatalt elnézve)
nagyon vegyes minőségűek voltak, de volt egy-két nagyon vicces (jó értelemben).
aztán egy smix smax smux nevű banda játszott (mindez még mindig a vadbarokk teatro circo nagytermében).

este kis munka, hétfőn leadások.



 javaslom a következő bkv-sztrájk témájául:
óceánt minden aluljáró végére!

 fitt lakótárs

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése