egyébként valamikor elég régen itt alapították portugáliát. van egy kastély és egy hercegi palota, és a belváros nagy része koragót és barokk maradványai miatt a világörökség része.
![]() |
| ti tudtátok? |
a helyi kulturális központ és koncertterem
közelről is
szökőkút tükörrel- a kép a vízben feküdt
kápolna belülről
szoborzat közelről
ja igen, ez érdekes volt- valószínűleg foglaltház.
csak nem lakja senki. a kapu tárva-nyitva állt, és az ajtót belökve ezt láttuk.
odabent sorozatos duhajkodásra és 'művészeti tevékenységre' utaló nyomok.
lámpása
a nap legjobb része: csoki és mangó













Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése