Powered By Blogger

2011. március 8., kedd

guimaraes, a második a-n hullámvonallal

ha javasolhatom, ne menjetek oda. szerintem dögunalom, de lehet, hogy csak nem voltam felhangolva.
egyébként valamikor elég régen itt alapították portugáliát. van egy kastély és egy hercegi palota, és a belváros nagy része koragót és barokk maradványai miatt a világörökség része.

ti tudtátok?
 a helyi kulturális központ és koncertterem


közelről is



szökőkút tükörrel- a kép a vízben feküdt



kápolna belülről



szoborzat közelről



ja igen, ez érdekes volt- valószínűleg foglaltház.
csak nem lakja senki. a kapu tárva-nyitva állt, és az ajtót belökve ezt láttuk.
odabent sorozatos duhajkodásra és 'művészeti tevékenységre' utaló nyomok.









lámpása



 a nap legjobb része: csoki és mangó





Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése