Powered By Blogger

2011. március 15., kedd

gaia, eső

ez tegnap volt.
furcsa, hogy ez a hely, még akkor is szép, amikor esik. a víztől minden nagyon színes lesz, csak az ég szürke. meg a tenger.

 porto oldal gaia felől.

jó volna egy robogó

 templomcsomagolás

lea, kiko

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése