a második nap már laza nap volt, mégis nullára lemerültünk a végére.
megpróbáltunk visszamenni a bom jesús-hoz, mert van ott állítólag egy furcsa út, ahol, hogyha felmész rá kocsival, megállsz, de nem húzod be a fékeket, úgy fogod érezni, mintha visszafelé gurulnál.
(ezt valaki angolul próbálta elmagyarázni, úgyhogy még az sem biztos, hogy jól értettem) az út viszont le volt zárva, építették, úgyhogy ez elmaradt. de!
volt teatro circo, még még templomok, a remek velha-a-branca (kávézókocsma, ahol ezen a hétvégén filmfesztivál is volt, és a jelentkezőknek 24 órájuk volt, hogy leforgassák a pályamunkájukat), churros, vacsi, haza.
 |
| bragai csatornafedél |
 |
| nem emlékszem, minek a cégére volt, de képregényboltra tippelek |
 |
| csempézet templomon |
 |
| belső kapuzat |
 |
| hagyj fel minddel |
 |
| husi asszony a teatro circo kapuzatán |
 |
| a fenti kávézórész |
 |
| velha-a-branca lépcsőház |
 |
| lakótárs belsőudvarban |
 |
| churros fahéjas porcukorral. gyerekkor |
 |
| caldo verde dobozban, gyorsétteremben. i'm lovin' it, de legalább nyitva van vasárnap. |
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése