Powered By Blogger

2011. március 7., hétfő

braga per kettő

a második nap már laza nap volt, mégis nullára lemerültünk a végére.
megpróbáltunk visszamenni a bom jesús-hoz, mert van ott állítólag egy furcsa út, ahol, hogyha felmész rá kocsival, megállsz, de nem húzod be a fékeket, úgy fogod érezni, mintha visszafelé gurulnál.
(ezt valaki angolul próbálta elmagyarázni, úgyhogy még az sem biztos, hogy jól értettem) az út viszont le volt zárva, építették, úgyhogy ez elmaradt. de!
volt teatro circo, még még templomok, a remek velha-a-branca (kávézókocsma, ahol ezen a hétvégén filmfesztivál is volt, és a jelentkezőknek 24 órájuk volt, hogy leforgassák a pályamunkájukat), churros, vacsi, haza.

bragai csatornafedél
nem emlékszem, minek a cégére volt, de képregényboltra tippelek
csempézet templomon
belső kapuzat
hagyj fel minddel
husi asszony a teatro circo kapuzatán

 
a fenti kávézórész
velha-a-branca lépcsőház
lakótárs belsőudvarban
churros fahéjas porcukorral. gyerekkor
caldo verde dobozban, gyorsétteremben. i'm lovin' it, de legalább nyitva van vasárnap.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése