Powered By Blogger

2011. január 29., szombat

hosszú, szép, napos nap

ma elmentünk, megkerestük az egyetemünket. kimerítő séta volt, az épület nem túl szép, de bánja fene.
aztán a parton végig haza. szerintem a tüdőm belülről egy sóbarlang.


ezt hamarosan mi is fogjuk csinálni



matosinhos ékessége. valami művészet.
máskülönben nagyon jelentékeny, és szép színe van.

  kártyáznak

galao e pastel da amandoa (ez nagyon jó, mandulakrémes süti)

queijo serrano (ez valami kevert kemény sajt, egyszerre juh is, kecske is, meg tehén is) 

az előtérben a nemreprezentatív mennyiség, a háttérben a megfelelően reprezentatív...

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése