aztán a parton végig haza. szerintem a tüdőm belülről egy sóbarlang.
ezt hamarosan mi is fogjuk csinálni
matosinhos ékessége. valami művészet.
máskülönben nagyon jelentékeny, és szép színe van.
kártyáznak
galao e pastel da amandoa (ez nagyon jó, mandulakrémes süti)
queijo serrano (ez valami kevert kemény sajt, egyszerre juh is, kecske is, meg tehén is)
az előtérben a nemreprezentatív mennyiség, a háttérben a megfelelően reprezentatív...











Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése