skip to main
|
skip to sidebar
EL
tranquilo, tranquilo
2011. január 27., csütörtök
megérkeztünk
budapest-madrid
madrid-porto
park portoban (palacio da cristal)
jó itt.
1 megjegyzés:
Csernák Csaba
2011. január 28. 3:33
Lehetne egy kicsit bővebben is?
Válasz
Törlés
Válaszok
Válasz
Megjegyzés hozzáadása
Továbbiak betöltése...
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Rendszeres olvasók
Blogarchívum
▼
2011
(113)
►
június
(5)
►
május
(26)
►
április
(23)
►
március
(26)
►
február
(28)
▼
január
(5)
ma turisták voltunk
hosszú, szép, napos nap
másodszor is
megérkeztünk
preparations
Magamról
Janka
Teljes profil megtekintése
Üzemeltető:
Blogger
.
Lehetne egy kicsit bővebben is?
VálaszTörlés