Powered By Blogger

2011. január 28., péntek

másodszor is

ha kinézek az ablakon, ezt látom

minden nagyon jó. a ház remek, a víz közel van és hideg, a főbérlő kedves.
nem a belvárosban vagyunk, hanem annál sokkal jobb helyen. a torkolathoz viszonylag közel.
a szoba kicsit hűvös, de van elektromos radiátor.
kipakolás, szellőztetés, ilyesmi. aztán főzés. (tőkehal, lecsó, vinho verde)

lehiggadtam, és kezdem emberien érezni magam az elmúlt napok eufóriája után.
szinte otthonosan érzem magam.
házszám útközben (különben az utcatábláik is nagyon szépek, majd teszek fel képet később)


casa da música bentről 

olyan ez a hely portonak, mint nekünk a müpa koncerttermei. hoztunk programfüzetet, gyakran fogjuk látogatni. úgy egyébként a második kép jellemzőbb az egész épületre, az első meg szerintem vicc, de tetszik.




Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése