Powered By Blogger

2011. május 21., szombat

éppen békésen szunyókáltunk, töltöttük a délutáni szieszta-időt,

 így,

 meg így,

 amikor is ez történt.
ez egy párt-busz.
irtózatos hangos brazil zene szólt róla.
miért kampányol valaki ilyen bugyuta módon?!

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése