régóta kerülgettem ezt a szörnyet.
ma reggel megejtettem első találkozásomat vele.
nehéz volt, de túlestem rajta, és ma egyenesebb gerinccel fogok járni az utcán, teljesebb emberként.
ismerkedjetek meg ti is a banánzselével!
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)



Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése