sem fény, sem kedv nem mutatkozott elég a rendes körülmények megteremtéséhez.
én végülis egy cirkuszműsort láttam, egy perfomanszot, aminben két boxoló ütötte egymást egy korrektül felállított ringben, stroboszkópfényben, tíz percig, a táncra pedig már nem jutottam be, pedig rendesen végigálltam a kígyózó sort.
idebenn már megy a mozgolódás
két helyszín között
megyünk a szabadtéri színpad felé
jól megérdemelt sör
és, nem időrendben ugyan, de még az odaúton van egy üzlet, nagyon szeretek elmenni mellette, csupa izgalmas holmijuk van. és nagyon európai módon van összerakva az egész. sajnos a honlapjuk még nincs kész, pedig belinkelném. egyszer mertem csak bemenni, mert kicsit máshová van belőve, mint ahol én érzem magam a táplálékláncban, de pozitív csalódás, az eladó nagyon kedves és kommunikatív, és amikor megtudja, hogy szakmabeli vagyok, még kedvesebb, és mondja is, hogy nézzek be máskor is, meg hasonlók. ki érti ezt ?! (-:
ezeket a házakat hiányolni fogom
ismeretlenek ablakán befényképezni















Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése