pár napja kijött az új lamb album (5.)
youtube-on még nincs fenn, úgyhogy nem tudom belinkelni, de van rajta egy dal: existential itch.
ez : it' so ooooooaaaa, and it's so no no no. hát ez van.
ezzel egyidőben egy reggeli felvétel a tegnap befejezett tárgyról.
háttérül szolgáljon az utolsó darab magyar sajtó, amit hónapok óta láttam.
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)



Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése