néha úgy érzem magam, mint egy számítógépes játék szereplője, aki teper a kis gombákért, hogy a következő pályára jusson. de! már csak egy gomba van hátra.
ennek örömére: http://www.youtube.com/watch?v=SSbBvKaM6sk
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)


Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése