Powered By Blogger

2011. május 30., hétfő

feel like a ninja

néha úgy érzem magam, mint egy számítógépes játék szereplője, aki teper a kis gombákért, hogy a következő pályára jusson. de! már csak egy gomba van hátra.
ennek örömére: http://www.youtube.com/watch?v=SSbBvKaM6sk

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése