Powered By Blogger

2011. május 17., kedd

nemegyedül!!

ha van látogató, minden van.
figyelem, a következő képek erősen önreflexívek, valószínűleg csak mi élvezzük őket igazán, mivel ott voltunk, amikor készültek (-:

 vááááááá!

 park, bácsik

 random módon választott étterem, ami remeknek bizonyult.
kicsit későn jutott eszünkbe, hogy ebédeljünk, úgyhogy sikerült
belecsöppennünk a tulajdonos és családja ebédjébe is, 
gyerekkel, kutyával, kanárival. tetszett, aranyosak és háziasak voltak.



 ott dalol

 illusztrálok


Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése