figyelem, a következő képek erősen önreflexívek, valószínűleg csak mi élvezzük őket igazán, mivel ott voltunk, amikor készültek (-:
vááááááá!
park, bácsik
random módon választott étterem, ami remeknek bizonyult.
kicsit későn jutott eszünkbe, hogy ebédeljünk, úgyhogy sikerült
belecsöppennünk a tulajdonos és családja ebédjébe is,
gyerekkel, kutyával, kanárival. tetszett, aranyosak és háziasak voltak.
ott dalol
illusztrálok











Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése