skip to main
|
skip to sidebar
EL
tranquilo, tranquilo
2011. május 3., kedd
olá gambas
garnélák megkínzatása, rituális elfogyasztása, majd elégedett sóhajok hallatása.
így kezdődött
itt már hiába könyörögtek kegyelemért
kislányom, mikor tanulod meg, hogy ne játssz az étellel?
1 megjegyzés:
Gáspár
2011. május 14. 11:40
remélem sosem tanulod meg, hogy ne játssz, az étellel... :)
Válasz
Törlés
Válaszok
Válasz
Megjegyzés hozzáadása
Továbbiak betöltése...
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Rendszeres olvasók
Blogarchívum
▼
2011
(113)
►
június
(5)
▼
május
(26)
szerencsére
new flat
feel like a ninja
üresedő helyek
még tegnap
quatros meses - négy hónap
utolsó látogatás vila nova de gaia-n
minden nap kihívás
minek nekem ilyen messze menni
közeledünk a vége felé
zene elinduláshoz
még
reggeli ködök és az utolsó nap (nem nekem)
napozás, ebéd, majd múzeum.
éppen békésen szunyókáltunk, töltöttük a délutáni ...
térkép e táj
nemegyedül!!
és most képpel is
vicces adalék a mai naphoz, kép nélkül
ha átívelek a folyón, akkor híd vagyok? http://www...
péntek, munka.
nyelvi nehézségek
travassos
hálót kötni
everything in its right place but me
olá gambas
►
április
(23)
►
március
(26)
►
február
(28)
►
január
(5)
Magamról
Janka
Teljes profil megtekintése
Üzemeltető:
Blogger
.
remélem sosem tanulod meg, hogy ne játssz, az étellel... :)
VálaszTörlés