Powered By Blogger

2011. május 3., kedd

olá gambas

garnélák megkínzatása, rituális elfogyasztása, majd elégedett sóhajok hallatása.

 így kezdődött

 itt már hiába könyörögtek kegyelemért

kislányom, mikor tanulod meg, hogy ne játssz az étellel?

1 megjegyzés: