mivel egy hét múlva elpályázunk portóból, mostantól esélyes, hogy erősen érzelmes posztok fognak következni. ezen kívül állíthatjuk, hogy nagy a hajtás, mindenki próbál túlélni, lezárni, befejezni.
uzsonna
alszik (két napja nem csinálta, munka volt),
a hátán: wolfgang amadeus mozart.
társasága egy üres, haszontalan kávéscsésze.
az enyém pedig: http://www.youtube.com/watch?v=d_ujAXxNxU0&feature=related. volt már?
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése