Powered By Blogger

2011. május 15., vasárnap

és most képpel is

éljenek a 3d nyomtató csodái és rafael végtelen, óceánnyi türelme!
ég áldjon mindenkit, engem is beleértve, mert piszkosul örülök, hogy meglett (-: !!!!




ja, és igen, tudom, hogy a magyar posta jut eszetekbe róla.
nem is baj, sok spontán örömet köszönhetek neki az elmúlt hónapokban.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése