Powered By Blogger

2011. május 26., csütörtök

minek nekem ilyen messze menni

amikor még a legeldugottabb portói méteráru üzletben is magyar cérnát árulnak???

2 megjegyzés:

  1. ahogy a legeldugottabb portói magyar cérnát, a "legeldugottabb" ötvös-honleány veszi... :))

    VálaszTörlés
  2. fene se gondolta, hogy egyszercsak ötvös lettem...

    VálaszTörlés