ami a másik oldal, a hidak túlvégén.
ja igen, és lassan de biztosan kezdem felfedezni, hogy miben vagyok a legjobb.
nem kell valakinek óraadó tanár a "hogyan rontsunk el 2 mp alatt valamit, amin hosszú ideje dolgozunk" témakörben?
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)




Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése