Powered By Blogger

2011. május 27., péntek

utolsó látogatás vila nova de gaia-n

ami a másik oldal, a hidak túlvégén.
ja igen, és lassan de biztosan kezdem felfedezni, hogy miben vagyok a legjobb.
nem kell valakinek óraadó tanár a "hogyan rontsunk el 2 mp alatt valamit, amin hosszú ideje dolgozunk" témakörben?


Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése