Powered By Blogger

2011. április 7., csütörtök

csütörtök

és az elmúlt néhány nap pótlása.
végre újra van internetünk, így hát, mint a szomjas számkivetett, vetettük rá magunkat a gépekre.

 kedd este

 tessék, így kellene kinéznie egy csomagolásnak.
pedig ez még csak egy építőanyag-cég szóróanyaga, 
amit az itteni építészkamarán szedtünk fel.

 szembenézet

 kibontva. benne naptár.
(kettő, mert tavasznyár és ősztél.)

 régen láttatok, mi?

madeinspain

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése