végre újra van internetünk, így hát, mint a szomjas számkivetett, vetettük rá magunkat a gépekre.
kedd este
tessék, így kellene kinéznie egy csomagolásnak.
pedig ez még csak egy építőanyag-cég szóróanyaga,
amit az itteni építészkamarán szedtünk fel.
szembenézet
kibontva. benne naptár.
(kettő, mert tavasznyár és ősztél.)
régen láttatok, mi?
madeinspain








Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése