Powered By Blogger

2011. április 9., szombat

útközben úgy döntöttem,

hogy ezt is két részletben írom meg.
valamikor nekem is kell vacsorázni.

így tehát: második nap kis turistáskodás megint, miután elkísértük a házigazdánk barátnőjét a vásárra, ahol árult. ez egyfajta lokál WAMP, vagyis "művészpiac", mondjuk inkább, hogy kézműves, de ezek mind-mind súlyos felelősségteljes szavak.. szóval maradjunk abban, hogy emberek árulták a kis vackaikat (ezt a szót pedig a negatív felhangjai nélkül szúrtam be ide). a színvonal ettől függetlenül nem volt valami nagyon magas, de szórakoztató látni, hogy itt is milyen kultusza van az újrahasznosítós egyedi ajándéktárgyaknak.

 a piac, amit egy lépcsőre telepítettek.
ettől nagyon családias lett, főleg, hogy a lépcső neve quebra costas,
(ami eltöri a derekad, olyan meredek)

 a legendás műfüves mackó

 szökőkút sok palával

pad romantikázáshoz, evezősök reggelire

 ja boccs


 felfedeztünk némi anarchisztikus színezetet is



 megérdemelt kávé


 a vetélytárs nélküli nemzeti keksz csempereklámja



 egy rendezővel söröztünk, aki tízparancsolatokat gyűjt.
hát eléggé random módon összedobáltuk neki ezt.

 csak, hogy sejtsétek, milyen itt a közhangulat a campuson

 botanikus kert



 ezt megmásztam, bizonyíték később

 ezek itt a városi park csempéi,
némelyik egyszerűen ellenállhatatlan.


 nyulak megint, sajnos balladai homályba bújva

 és a kontextus

 personal statement

ez meg a bejárat.
hogy miért ide a végére került, nem tudom.
szerintem rém ízléstelen, nekem ez már nagyon vadbarokk.
ami a legszebb az egészben, hogy ezek a furcsa organikus formák, 
nem viccelek, cseppkőből voltak összeépítve, habarccsal. 

na mára asszem ennyi.
jó éjt.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése