Powered By Blogger

2011. április 17., vasárnap

esetünk a nyúlraguval

akinek ez fájdalmat okoz, kérem, ugorja át a posztot.
megvettük, megfőztük, rettenetesen finom lett.
az áldozaton kívül senki személyiségi jogai nem sérültek a processzus során.

 bruschetta, csak, hogy addig se haljunk éhen

 tiszta balkán ez a bádogfazék, de a többi túl kicsi volt

utána, igen elégedetten

holnap utazunk, úgyhogy ne ijedjetek meg, ha eltűnünk egy hétre.
visszajövünk majd.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése