Powered By Blogger

2011. április 1., péntek

napom, napom, édes napom

sütött! égtünk! bikiniben!

meg egy kis cfp- meglátogattuk a sztereó kamerákat. a következő projektnél (ez a harmadéves tervezéshez tartozik) valószínűleg hasznos lesz, legalábbis úgy tervezem. ez a hely még mindig lenyűgöző, egyszer már meséltem róla, de most az is kiderült, hogy korábban börtön volt. ehhez hozzátartozik az is, hogy jónéhányszor sikerült eltévednünk az épületben. ezzel együtt remek hely, bár hogy most mért fényképezőgépek vannak benne, arról lövésem sincs.



Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése