sütött! égtünk! bikiniben!
meg egy kis cfp- meglátogattuk a sztereó kamerákat. a következő projektnél (ez a harmadéves tervezéshez tartozik) valószínűleg hasznos lesz, legalábbis úgy tervezem. ez a hely még mindig lenyűgöző, egyszer már meséltem róla, de most az is kiderült, hogy korábban börtön volt. ehhez hozzátartozik az is, hogy jónéhányszor sikerült eltévednünk az épületben. ezzel együtt remek hely, bár hogy most mért fényképezőgépek vannak benne, arról lövésem sincs.
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)





Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése