Powered By Blogger

2011. április 26., kedd

ma kedd

aztán egyszer csak arra ébredtünk pénteken, hogy utazunk santiagoba.
kis camino, sok fájdalom.
fisterra volt a végcél, annyi óceánnal, amennyit egyszerre be sem lehet látni.
galícia hihetetlen hely (a gallego nyelv elképsztő, spanyol-portugál keverék), a zarándokútvonal gyönyörű. a bocadillo (jamón serrano kétszer két centi rozskenyér közt) meg a muxilla feltöltődésízű. megérkeztem a világ végére, szóval vissza kellett fordulni. köszönöm.


http://www.youtube.com/watch?v=Qq-NuEXiKjE

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése