Powered By Blogger

2011. április 29., péntek

műhelypéntek

na, ma nagyon jó volt.
hosszan, nyugodtan dolgoztunk ketten leával, zene mellett, gyakori szünetekkel. effektíven.
jövő héten kicsit meg kell nyomnom a pedált, hogy mindennek a végére érjek.

nem is gondoltam eddig erre, hogy hiányzott ez a műhelyhangulat.


Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése