na, ma nagyon jó volt.
hosszan, nyugodtan dolgoztunk ketten leával, zene mellett, gyakori szünetekkel. effektíven.
jövő héten kicsit meg kell nyomnom a pedált, hogy mindennek a végére érjek.
nem is gondoltam eddig erre, hogy hiányzott ez a műhelyhangulat.
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)




Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése