Powered By Blogger

2011. április 26., kedd

roadtrippin / szerda

ez a nap lisszaboné volt.
tetszett, mondhatnám, hogy 'van benne potenciál', de nem győzött meg. hűséges maradok portóhoz.
ez egy nekem való léptékű, változatos és egyszerre egységes. otthonos. szép.

lisszabonban maradtunk látogatók, hogynemondjam turisták.

 mindenhol ezek a túláradó ékszerboltok

 odüsszeusz kesztyűse

 valami felvonó

 a titokzatos híd, amit váltig a vasco da gama-nak véltünk, úgy tűnik tévesen.
ha viszont, akkor melyik az? (egyébként ijesztő méretű)


 nyilvános vizelde kedvesen diszkrét fallal

 jaj de szép ez..
(fillet edge minden esetben)

 nem tudom, mire készültek
(alfama negyed)




 na ez olyan, 'jé egy kép lisszabonról', nem?

 kávéztunk, gps-t töltöttünk

 arte de vitrinismo- sznobság, de vicces

 jajj, csak nem egy villamosos kép?

 ez már inkább jellemző



 fado hero

 tavasz



 húsos ötvenes



 torre de belém, amiről pablo nagyon velősen jegyezte meg,
hogy nem nagy, de nagyon szép 

 így eszik a spanyolok a húsvéti kalácsot.
előtte jól lefejelik egymás tojásait.

 az alkony majdnem minden városnak jól áll, de ennek különösen

 parkolónk

kifelé

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése