tetszett, mondhatnám, hogy 'van benne potenciál', de nem győzött meg. hűséges maradok portóhoz.
ez egy nekem való léptékű, változatos és egyszerre egységes. otthonos. szép.
lisszabonban maradtunk látogatók, hogynemondjam turisták.
mindenhol ezek a túláradó ékszerboltok
odüsszeusz kesztyűse
valami felvonó
a titokzatos híd, amit váltig a vasco da gama-nak véltünk, úgy tűnik tévesen.
ha viszont, akkor melyik az? (egyébként ijesztő méretű)
nyilvános vizelde kedvesen diszkrét fallal
jaj de szép ez..
(fillet edge minden esetben)
nem tudom, mire készültek
(alfama negyed)
na ez olyan, 'jé egy kép lisszabonról', nem?
kávéztunk, gps-t töltöttünk
arte de vitrinismo- sznobság, de vicces
jajj, csak nem egy villamosos kép?
ez már inkább jellemző
fado hero
tavasz
húsos ötvenes
torre de belém, amiről pablo nagyon velősen jegyezte meg,
hogy nem nagy, de nagyon szép
így eszik a spanyolok a húsvéti kalácsot.
előtte jól lefejelik egymás tojásait.
az alkony majdnem minden városnak jól áll, de ennek különösen
parkolónk
kifelé
































Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése