gyümölcslé gyerekeknek (meg nekem)
szeretem az ilyen teszveszváros-jellegű élményeket.
ja és ma voltunk a hard club nevezetű helyen, rövidfilmet nézni.
nagyon jó kis hely egy közel százéves acélszerkezetes régi piacból átalakított bár és kultúrvalami, könyvesbolttal és nagyon európai légkörrel. kár, hogy nem fedeztük fel előbb, azt hiszem túlságosan útbaesett.
kár, hogy nem volt ma velem gép, egyrészt ezt is jó lett volna dokumentálni, másrészt volt délután egy eléggé vicces mikádó-partink (tudjátok, az a játék a hosszú, színes pálcikákkal).
igyekszünk nem unatkozni.
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)



Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése