Powered By Blogger

2011. április 27., szerda

nálatok laknak-e állatok?

nálam igen, idebent. néha el se férnek, annyian.
http://www.youtube.com/watch?v=tX2uA_KBt4k&feature=related

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése