kedd este már lisszabon környékére akartunk érni, de elbámészkodtuk az időt.
maradt tehát délutánra cascais, estére tengerparton alvás, tűz, főzés.
ébredés
superman? FUCK! supermulheres!
pakol
vigyázat, puttók
szökőkút
kastélypark, pálmaház
zöld szél, zöldbe borult ágak
pálma
rotunda középtájt
majd alant. alagutak nyíltak belőle mindenfelé,
és ilyen tavi ösvénybe torkolltak. nagyon kis pittoreszk..
ahogy gergő mondaná, szevasztok, gyíkok
kastélyban múzeum, nagyon európai módon megoldva
egyesek nézik, mások fotózzák
alvó cigánykocsis
hát útközben megálltunk fát lopni
a tettestársak
ez meg itt már cascais, a lakótárs által oly igen óhajtott souto moura épület
joana rego múzeum egyébként. sajnos zárás előtt már nem engedik be az embert,
akármilyen keservesen könyörög.
csontvárys
part, kutya, néni
konyhánk


































Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése