Powered By Blogger

2011. április 26., kedd

roadtrippin / kedd

édredés sintrában. kísérlet a tisztálkodásra, körülnézés, elveszés, kastély, kert.
kedd este már lisszabon környékére akartunk érni, de elbámészkodtuk az időt.
maradt tehát délutánra cascais, estére tengerparton alvás, tűz, főzés.

 ébredés

 superman? FUCK! supermulheres!

 pakol

 vigyázat, puttók

 szökőkút

 kastélypark, pálmaház

 zöld szél, zöldbe borult ágak

 pálma

 rotunda középtájt

 majd alant. alagutak nyíltak belőle mindenfelé,

 és ilyen tavi ösvénybe torkolltak. nagyon kis pittoreszk..

 ahogy gergő mondaná, szevasztok, gyíkok


 kastélyban múzeum, nagyon európai módon megoldva


 egyesek nézik, mások fotózzák

 alvó cigánykocsis

 hát útközben megálltunk fát lopni

 a tettestársak

ez meg itt már cascais, a lakótárs által oly igen óhajtott souto moura épület
joana rego múzeum egyébként. sajnos zárás előtt már nem engedik be az embert,
akármilyen keservesen könyörög.






 csontvárys

 part, kutya, néni

 konyhánk




Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése