a reggelik közül talán ez volt a legjobb, még igazi kávét is főztünk, kotyogóban.
aztán már hazafelé vettük az irányt. benéztünk volna még évorába és a serra da estrela nemzeti parkba,
de nagyon bizonytalan volt, mikor fog esni. úgyhogy inkább csak nagyon ráérősen elindultunk vissza északra. szeretjük észak-portugáliát, ez a helyzet.
it all comes from here
valahol ott a távolban zuhanyoznak egy ivókútnál.
trükkös. ha eléggé megnyitod, és megpörgeted,
szerintem a gyepet is szabályszerűen megöntözi.
valami gyár, nagyon elegáns kompozícióval.
ja és azok miatt a felhők miatt vettük rövidebbre a hazautat.
ismeretlen eredetű betonhagymák a vendéglővel szemben
lángoló chourico
lea
hazafelé még beugrottunk coimbrába, hogy átadjuk a spanyoloknak a tudásunkat.
elmeséltük az összes hülye sztorit a szűzen maradt diáklányokkal
meg a ringyónak becézett óratoronnyal.
ez meg itt még a templom.
élőben összehasonlíthatatlanul szebb volt
az utazás záróképe pedig méltóképp:
ministry of silly walks!













Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése