Powered By Blogger

2011. április 26., kedd

roadtrippin / csütörtök

hogy hol aludtunk, arra nem emlékszem, megint egy park, egy városban, odafent várral.
a reggelik közül talán ez volt a legjobb, még igazi kávét is főztünk, kotyogóban.
aztán már hazafelé vettük az irányt. benéztünk volna még évorába és a serra da estrela nemzeti parkba,
de nagyon bizonytalan volt, mikor fog esni. úgyhogy inkább csak nagyon ráérősen elindultunk vissza északra. szeretjük észak-portugáliát, ez a helyzet.

 it all comes from here

 valahol ott a távolban zuhanyoznak egy ivókútnál.
trükkös. ha eléggé megnyitod, és megpörgeted,
szerintem a gyepet is szabályszerűen megöntözi.

 valami gyár, nagyon elegáns kompozícióval.
ja és azok miatt a felhők miatt vettük rövidebbre a hazautat.
 ismeretlen eredetű betonhagymák a vendéglővel szemben

 lángoló chourico

 lea

 hazafelé még beugrottunk coimbrába, hogy átadjuk a spanyoloknak a tudásunkat.
elmeséltük az összes hülye sztorit a szűzen maradt diáklányokkal 
meg a ringyónak becézett óratoronnyal.

ez meg itt még a templom.


 élőben összehasonlíthatatlanul szebb volt


az utazás záróképe pedig méltóképp:
ministry of silly walks!

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése