ha minden remekül megy, holnap comibra!
addig is: nyulas bor és mandulás süti
utóirat julinak: ez a nyulas bor, azt hiszem, a kedves szentgyörgyhegyi olaszrizlingünk vörös megfelelője. érzem benne az enyhe szalonnát és a fűbenüldögélést.
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)




Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése