Powered By Blogger

2011. április 7., csütörtök

esténk

ha minden remekül megy, holnap comibra!
addig is: nyulas bor és mandulás süti







utóirat julinak: ez a nyulas bor, azt hiszem, a kedves szentgyörgyhegyi olaszrizlingünk vörös megfelelője. érzem benne az enyhe szalonnát és a fűbenüldögélést.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése