szakadjak meg, ha értem
mark rothko portóban (nem)
az egyik legszebb, amit eddig láttam
házszám
kirakat
azt hiszem, a színek tetszettek. és elég érdekes kiegészítőik vannak
kikötő
vacsiii
a medvehagymák a lehető legjobb helyre kerültek:
csirkés-tejszínes-laskás gnocchik társaságába.
készülnek
ez már utána
ez meg még előtte. hopp, ez nem egy vermeer-kép?
















Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése