Powered By Blogger

2011. április 3., vasárnap

relax

 szakadjak meg, ha értem



 mark rothko portóban (nem)

 az egyik legszebb, amit eddig láttam

házszám

 kirakat


  azt hiszem, a színek tetszettek. és elég érdekes kiegészítőik vannak

 kikötő

 vacsiii

a medvehagymák a lehető legjobb helyre kerültek:
csirkés-tejszínes-laskás gnocchik társaságába.

 készülnek

 ez már utána

ez meg még előtte. hopp, ez nem egy vermeer-kép?

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése