Powered By Blogger

2011. február 4., péntek

addíció a tegnapi poszthoz

ami kimaradt, és jó volt.
a kép a folyóparton készült, valahol a luís- és az arrábida-híd között. szemben borpincék sora.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése