Powered By Blogger

2011. február 24., csütörtök

bent és hazafelé

szakmai óra (harmadéves tervezés), aztán nyolcig cizella.
ami jó volt még a mai napban: suliba menet tettem egy kitérőt a rua santa catarinán (király utca- váci utca), hogy benézzek az imerge galériába. kedves hely, szobrok, képek, néhány ékszer, könyvek, ilyesmi. egy ajándék kétezerkilences, gyönyörű naptárral távoztam, és egy ismerős dallal a fülemben. aztán már az utcán esett le az állam: mit keres a singas project portóban? örültem.

remélem érzitek, milyen komplikált volt idáig eljutni. én igen. 
(a gyűrű negatívját újra el kell készítenem, mellesleg magát a pozitívot is, de a bross jó lesz)

164 gr, 77,6 Euro. (0.7-es) viszont színanyag.

forrasztóhely a műhelyben


 cizellálás óra

 léa, a zseniális spanyol lány

szerencsétlenkedéseink
 idáig jutottam ma (a mélyebb részen texturált szerszám)

 szép könyv (hermann jünger)

 gesztenyesütő bácsi a praiacirc-nél

diszkrét építésziroda

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése