vacsorára cápát ettünk.
petrezselyemmel, fokhagymával, citrommal és sült zöldbabbal.
nekem fogalmam sem volt, hogy mit vettünk a szupermarketben darabolva.
most gugliztam le, a tintureira az bizony cápa.
2011. február 26., szombat
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)


Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése