Powered By Blogger

2011. február 22., kedd

életlen este



azt hiszem az elmúlt pár napban kezdtem el igazán érezni, hogy nem otthon vagyok. (hülye szó, mondjuk úgy, hogy nem ott, ahol eddig.) és, hogy ezek az emberek mások. hogy rengeteg minden van bennük, ami érthetetlen, megfejthetetlen, ami idegen. eddig abszolút biztonságban éreztem magam, azt gondoltam, ugyanazt látom, amit ők, pedig csak ugyanazt nézem. a közös nyelv is furcsa egy dolog. nem hiszek a létezésében.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése