2011. február 22., kedd
életlen este
azt hiszem az elmúlt pár napban kezdtem el igazán érezni, hogy nem otthon vagyok. (hülye szó, mondjuk úgy, hogy nem ott, ahol eddig.) és, hogy ezek az emberek mások. hogy rengeteg minden van bennük, ami érthetetlen, megfejthetetlen, ami idegen. eddig abszolút biztonságban éreztem magam, azt gondoltam, ugyanazt látom, amit ők, pedig csak ugyanazt nézem. a közös nyelv is furcsa egy dolog. nem hiszek a létezésében.
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)




Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése