Powered By Blogger

2011. február 25., péntek

férfias elfoglaltságok és kaktuszszörny


csak még annyit ehhez a mai második bejegyzéshez, hogy már régen meg akartam jegyezni, milyen borzasztóan tetszenek az itteni idősek... a férfiak és a nők is nagyon szépen öltöznek, valami finom, ódivatú bájjal, elegánsan, de nem divatosan. nagyon megy nekik. az meg már külön vicces, hogy a mostani utcai divat őket követi. de tényleg, azok a piros mellények a drapp kordzakók alatt, meg a hajszálcsíkos ingek halszálkás nadrágokkal és hanyagul megkötött aprómintás kendőkkel- megremeg a szívem, ha látom.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése