bézik színek
antikvárium kirakata (láma!)
végre csempe
félszigeti papíráruda
fény utcai optika cégére
ma rohangáltam az ötvösbolt után, megtaláltam! muszáj bővitenem a szókincsemet, mert alapdolgokban elboldogulok ugyan, de például a szakszótáram nagyon kicsi.. nagyon kedves nők voltak az üzletben. a fűrészszál meglepően olcsó (2,75 egy tucat, a pisztrángos fajta), viszont a viasz elég drága (kb mint otthon, 16). ha a dolgok így mennek tovább, otthon sikoltozni fogok örömöben, ha valamit elsőre sikerül megszereznem. de azért el kell mondjam, hogy az utcán ma ismét belémhasított az érzés, hogy ez az egész az egyik legjobb dolog, ami eddig történt velem.











Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése