Powered By Blogger

2011. február 10., csütörtök

jobban vagyok

és egy ló volt az utca túloldalán (valamint egy manikűröskisasszony.)
reggel a paták kopogására szoktunk kelni, időnként. de csak ha van időnk aludni.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése