Powered By Blogger

2011. február 1., kedd

két nap iskola

tegnap és ma kis séta a városban, az egyetemnek az ő meglátogatása, minek is örvend vala.
maga a suli elég kicsi (még nálunk is kisebb), viszont van külön műhelyháza! az ötvösműhelybe épp csak belesni tudtam, fotózni már nem is.


és ma volt az első nyelvóránk. nem volt rossz, a kiejtéssel van mit bíbelődni. vicces dolog követni tízféle nemzetiség húszféle akcentusát..

2 megjegyzés:

  1. Nagyon szép rendben sorakoznak a festőállványok, de a természetes bevilágítás mintha kissé alatta lenne az optimálisnak.Vagy itt kifejezetten a modellek mesterséges megvilágításával érik el a kívánt fényviszonyokat?

    VálaszTörlés
  2. Csak a kép sötét (-: a fényviszonyok pont jók rajzoláshoz. de mondjuk jó helyen vannak a lámpák is.

    VálaszTörlés